Potřebujete poradit?
mobil kontakt 774 010 700 (stačí prozvonit, zavoláme zpět)
  • eBankrot
  • Blog
  • Pomáháme s dluhy i divákům TV Nova a posluchačům Českého rozhlasu, dluhovou problematiku přednášíme na univerzitě!
  • Pomáháme s dluhy i divákům TV Nova a posluchačům Českého rozhlasu, dluhovou problematiku přednášíme na univerzitě!

Pomáháme s dluhy i divákům TV Nova a posluchačům Českého rozhlasu, dluhovou problematiku přednášíme na univerzitě!

odklad exekuce
19. 10. 2022
Exekuce
Insolvence
Řešení dluhů
19. 10. 2022
Exekuce
Insolvence
Řešení dluhů
odklad exekuce

Za déle než 12 let naší praxe, kdy jsme pomohli zbavit se dluhů již více než 13.000 našich klientů, víme, že jedním z největších problémů neřešeného zadlužení českých domácností je, že se k lidem nedostanou informace o možnostech, jak mohou své dluhy vyřešit. Mnohdy jsou pak tyto informace navíc značně zkreslené či neaktuální, což jejich adresáty, kterými jsou ve většině případů osoby bez právního vzdělání, častokrát může mást či dokonce od snahy své dluhy řešit zcela odradit.

Proti těmto informačním nedostatkům však dlouhodobě bojujeme, když se snažíme v rámci hromadných sdělovacích prostředků šířit osvětu ohledně možných řešení dluhových pastí, v nichž se denně ocitají tisíce našich občanů.

Takto jsme např. pravidelnými hosty pořadů Českého rozhlasu, kde jsme hovořili na témata oddlužení a exekucí, zadlužení a finanční gramotnosti, milostivého léta nebo osobního bankrotu. Jak řešit dluhy jsme rovněž radili návštěvníkům portálu televize Nova TN.CZ.

Na téma „Vývoj institutu oddlužení fyzických osob v České republice“ přednášíme studentům Univerzity Pardubice:

Nezapomínáme však ani na průběžné sebevzdělávání, kdy jsme za účelem profesionálního poskytování služeb absolvovali nespočet seminářů s předními odborníky z insolvenčního a exekučního prostředí a dluhové problematiky, a to jak tuzemských, tak i mezinárodních: 

Pokud hledáte profesionální právní pomoc v dluhové problematice a právních odvětvích insolvenčního a exekučního práva, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat zde.

Potřebujete pomoc?

(stačí prozvonit, zavoláme zpět)

Napsat zprávu

Oddlužení v roce 2023

Osobní bankrot a oddlužení je dvojí název pro totéž. Jedná se o způsob řešení úpadku dlužníka, tj. situace, kdy má dlužník více věřitelů, závazky po dobu delší než 30 dnů po splatnosti a nachází se v platební neschopnosti.

  • Není nutné uhradit 30 % dluhů.
  • Možnost rychlejšího oddlužení za 3 roky.
  • Stačí doložit alespoň 2 dluhy.
Začít s oddlužením

Z našeho blogu

Píšeme pro Vás aktuální články pro podnikatele i fyzické osoby

Může exekutor zablokovat dětský účet? Známe odpověď
18. 4. 2024
Mgr. Bc. Štěpán Brunclík

Exekuce není žádná procházka růžovým sadem a může vás snadno zahnat do kouta. Ve snaze exekuci uniknout začnou lidé často hledat různé způsoby, jak exekutora přechytračit a vyhnout se strhávání …

Přečíst článek
Jak probíhá insolvence krok za krokem
3. 4. 2024
Mgr. Tomáš Souček

Pokud vám už vaše dluhy přerůstají přes hlavu, insolvence představuje zákonný a efektivní způsob, jak je jednou provždy vyřešit. Insolvence vám umožní vyhnout se hrozícím exekucím a zastavit ty, které …

Přečíst článek
Jak zastavit exekuci v roce 2024
28. 3. 2024
Mgr. Tomáš Souček

Jak zastavit exekuci? Odpověď na tuto otázku by si mohlo položit více než 600 tisíc českých občanů, proti kterým je v současné době exekuce vedena. Dle odhadů je přitom několik …

Přečíst článek