Potřebujete poradit?
mobil kontakt 774 010 700 (stačí prozvonit, zavoláme zpět)
 • Exekuce

Pomoc s exekucí

Byla na vás uvalena exekuce? Obraťte se na nás a my vám poradíme, jak se účinně bránit a jak exekuci zastavit. Nabízíme právní pomoc při neoprávněné exekuci i řešení exekuce nemovitostí a exekuce na plat po celé České republice.

V Česku je až několik desítek tisíc protiprávně vedených exekucí. Napište nám a my zjistíme, jestli se jedná i o váš případ. Posoudíme oprávněnost vaší exekuce a podáme za vás návrh na zastavení exekuce. Připravíme také návrh na vyškrtnutí věcí ze soupisu, návrh na odklad exekuce nebo stížnost na exekutora. S námi ukončíte svou exekuci i trápení s dluhy.

Kontaktujte nás
Oddlužení
Exekuce

S čím vám v exekuci pomůžeme

 • Podání návrhu na (částečné) zastavení exekuce,
 • podání návrhu na zastavení nevymožitelné exekuce,
 • podání návrhu na zastavení exekuce pro nemajetnost,
 • podání návrhu na odklad exekuce,
 • podání návrhu na vyškrtnutí věcí ze soupisu,
 • podání žaloby na vyloučení věci z exekuce,
 • mimoexekuční jednání s věřiteli,
 • posouzení oprávněnosti exekucí,
 • lustrace exekucí,
 • milostivé léto,
 • sjednání splátkového kalendáře,
 • podání žádosti o odpuštění dluhu,
 • založení chráněného účtu,
 • sepsání stížnosti na protiprávní jednání exekutora.
Chci pomoci s exekucí

Proč si vybrat naši advokátní kancelář:

pobočky po celé čr

Kontaktní místa po celé ČR

Máme celkem 13 kontaktních míst, kde nás můžete osobně navštívit. Oddlužení jsme však schopni kompletně vyřídit i online – bez nutnosti osobní konzultace.

pobočky po celé čr

Návrh do 24 hodin

V neodkladných případech jsme schopni návrh připravit do 24 hodin od předání podkladů a podat jej k soudu expresně.

pobočky po celé čr

99% úspěšnost

Díky našim dlouhodobým zkušenostem s oddlužením dosahujeme skvělých výsledků. Reference našich klientů to říkají za nás. Od roku 2011 jsme dokázali oddlužit přes 14.500 klientů.

pobočky po celé čr

Garantovaná cena

Cena za vyřízení osobního bankrotu je předem daná a transparentní, bez skrytých poplatků. Samozřejmostí je uzavření písemné smlouvy.

Exekuce

Zastavení exekuce oddlužením

Insolvenční zákon udává, že od okamžiku zahájení insolvenčního řízení není možné nadále provádět exekuci. Zastavte svou exekuci zákonným způsobem a zahajte proces oddlužení s naší pomocí. Vyřídíme za vás podání návrhu na oddlužení k příslušnému insolvenčnímu soudu a pomůžeme vám se zbavit dluhů.

Pokud se vám podaří procesem oddlužení úspěšně projít, stát vás osvobodí od placení všech zbývajících dluhů. Vy tak získáte čistý štít a zrušíte svou exekuci nadobro.

Jak funguje oddlužení

On-line kalkulačka oddlužení

Spočítejte si rychle odvod z Vaší mzdy

Mám manžela / manželku:
Ano Ne

Výpočet:

Měsíční splátka pro oddlužení:
7 422 Kč
Mzda k výplatě:
27 578 Kč

Jsou pro Vás tyto splátky příliš vysoké anebo Váš příjem příliš nízký? I tak pro Vás existuje řešení! Kontaktujte nás pro více informací.

Zeptejte se nás

Kontaktní formulář

  Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby

  Zpráva úspěšně odeslána.

  Ozveme se Vám co nejdříve na Váš telefon.

  Budeme Vás kontaktovat z jednoho z těchto čísel

  • 775 350 025, 
  • 775 350 490, 
  • 608 313 113, 
  • 776 350 041, 
  • 734 695 146, 
  • 774 010 700, 
  • 775 350 481
  Pokračovat na web

  Napsali o nás

  Dobrý den pane Souček, chtěla jsem Vám velice poděkovat, jak za mě tak za mého manžela, za vedení naší insolvence. Vždy jste mě dobře poradil a uklidnil, když se zdálo, že to nedopadne dobře (byl jste takový můj psycholog). Ještě jednou děkuji za vše a pokud se někdo dostane do podobné situace jak naše rodina, ráda Vás doporučím. Přeji pěkný den. Andrea Boučková Langerová

  Andrea Boučková Langerová – Brno

  Brno

  Dovolte abych touto cestou poděkoval Vaší firmě a obzvlášť pak Mgr. Zoufalé za velmi profesionální a lidský přístup k mému problému. Byl jsem už skoro na dně a nervově vyčerpaný a tato milá duše mne provedla od samého začátku soudního řízení oddlužení, včetně zpracování všech dokumentů.Nikdy mne neodmítla,když jsem jí kladl přihlouplé otázky,kterých bylo mnoho.Tato mladá sympatická žena,mne podržela i po psychické stránce, což si myslím že nemá ani v popisu své práce. Zkrátka pokud mohu tak z upřímností vřele mohu doporučit všem,kteří se jako já dostali do dluhové pasti a potřebují pomoc. Dnes již mám rozhodnuto a dostal jsem druhou a poslední šanci začít zas normálně žít bez toho abych se bál, kdy u mne doma zazvoní exekutor. Žádní předražení podvodníci,ale solidní firma,jejíž pracovníci chtějí opravdu pomoci i obyčejným lidem. Mnoho krát díky, Dalibor S.

  Dalibor Stibůrek – Tanvald

  Tanvald

  S Mgr. Tomášem Součkem jsem byl nad míru spokojen. Velmi děkuji za Vaši profesionální pomoc a lidský přístup, velmi si toho vážím… je vidět že jste opravdu odborník za slovo vzatý. I nadále jsem vaším dlužníkem za to, jak jste se o mne postarali, což si plně uvědomuji, moc jste mi pomohli a já Vás budu i nadále zásobovat novými klienty, jako doposud, jako vděk za to, že jste féroví a super právníci, co myslí i na nás obyčejné lidi. Dík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok Vám a Vaší rodině přeje p. Tatýrek

  Drahomír Tatýrek – Děčín

  Děčín

  Vazeny pane magistre Soucku, vazeny pane Magistre machu, cely tyme. Dne 29.11. jsme meli prezkumne rizeni. soud nas oddluzil a povolil splatkovy kalendar. Konec naseho martiria ma pocatek u vas, chlapci moji mili. diky vasi vstricnosti, slusnosti a dokonale profesionalite nyni uz verim ze to vsechno pomalu skonci. Preji vam vsem ty nejkrasnejsi vanoce, mnoho osobnich i pracovnich uspechu v novem roce a protoze ekonomika nasi zeme se riti do propasti, prace budete mit jiste habadej. Jeste jednou mnohokrat dekuji za vse. To co jsem si uplynuly rok prozila je neprenosna zkusenost, kdo si tim neprosel, nepochopi a proto jenom ja vim zac jsem vam zavazana. Celemu tymu hodne stesti, pozdravu a diku. S uctou Hana Hodanova.

  Hana a Antonín Hodanovi – Skomelno u Rokycan

  Skomelno u Rokycan

  Dnes mi schválili díky Vasi spolecnosti oddluzneni. Chtela bych Vám moc poděkovat za perfektni přístup celého Vašeho kolektivu a velké díky panu Součkovi za perfektní přístup, ochotu vždy vyhovět a vyslechnout veskere dotazy během celého rizeni. Všude budu Vasi společnost doporučovat a chválit. Ještě jednou velké díky, jste skvělý tým. Hlavickova

  Iva Hlavičková – Mladá Boleslav

  Mladá Boleslav

  Velmi ráda bych poděkovala panu Tomáši Součkovi z Trutnova za zásadní pomoc a změnu v našem životě. Opravdu všechno se dá řešit a člověk může žít bez dluhů, i když už tomu nevěří, pokud má při sobě takového profesionála a člověka na správném místě, jakým pan Souček beze sporu je. Tímto bych chtěla pana Součka a tuto společnost doporučit Vám všem, kteří máte svůj život svázaný dluhy a nevíte kudy dál. Já a především můj přítel (Jan Nikl – klient pana Součka) zde vděčíme za nový, čistý a oddlužený život. Velmi děkuji. S pozdravem a přáním krásného dne Lenka Středová.

  Jan Nikl – Janské Lázně

  Janské Lázně

  Dobrý den , chtěla bych poděkovat Vaší firmě za pomoc ohledně inslovence , a především paní advokátce, která můj návrh vytvořila a podala k Inslovenčnimu soudu , bez této pomoci bych nebyla schopna sama o to požádat. Měla bych opravdu obrovské finanční dluhové problémy a neměla bych ani na bydlení a situace by byla nadále katastrofální. Navíc je velice příjemná a laskavá. Vyřízení této žádosti Velice pohodlné i z domova Mnohokrát Vám Děkuji. Inslovence mi byla Povolena a nadále přiřazen Pan Inslovencni správce.

  Jitka Gežová – Rokytnice nad Jizerou

  Rokytnice nad Jizerou

  Dobrý den , chtěli bychom se s manželem podělit o naše zkušenosti s firmou oddlužením. Koupili jsme dům na hypotéku a začali jsme rekonstruovat dům za další úvěry. V té době jsme měli slušné příjmy ,tak nebyl problém. Pak přišla nenadálá ztráta zaměstnání a velmi vážná nemoc syna . Po dvou letech jsme přestali mít na splátky . Hledali jsem různá řešení . Počítali jsme i s prodejem domu ,abychom se nedostali do dalších neúnosných penalizačních perzekucí . Jen jsme marnili časem a zbytečně jsme se nervovali .Pak jsme se sami pokoušeli podat osobní bankrot , stálo nás to další čas a nervy. Mohu poděkovat celému týmu,zvláště panu Součkovi za to , že vše za nás zařídili . Vše postupovalo , jak nám bylo sděleno a i dnes po dvou letech mohu kdykoliv zavolat a podělit se s tím ,jak naše oddlužení pokračuje. Nebýt této firmy , nemohli bychom klidněji žít. Člověk v oddlužení se musí naučit počítat a některé věci přehodnotit ,být pokorný a hledat řešení ,která nejsou obvyklá ,snížit výdaje,jít za prací. Za všechno ještě jednou děkujeme .V té široké škále firem co slibuji ,že Vám pomohou , je tato firma jedinečná. Děkujeme Štočkovi z Mnichova

  Pavel a Věra Štočkovi – Mnichov u Mariánských Lázní

  Mnichov u Mariánských Lázní

  Dne 9.11.2015 jsem byl u soudu a bylo mi schváleno oddlužení a tímto bych chtěl poděkovat vaší společnosti a především Mgr. Kristýně Zoufalé která mě měla na starosti a pomohla mi s celým průběhem a připravou mojeho insolvečníhp návrhu pro povolení oddlužení každopádně a tímto se mi moc ulevilo 5 let let je sice dlouhá a nebude to žádná sranda,ale beru to jako poučení a trest pro příště něčeho takovému se vyhnout a zbytečně se nezadlužovvat když to není třeba protože pak to může dopadnout i mnohem hůře což sice není můj případ a doufám že každý z nás který toho podstupuje se dostatečně poučí. Petr Burjanec Proboštov u Teplic

  Petr Burjanec – Proboštov u Teplic

  Proboštov u Teplic

  Z našeho blogu

  Píšeme pro Vás aktuální články pro podnikatele i fyzické osoby

  Opakovaná insolvence: Kdy můžete znovu žádat o oddlužení?
  8. 5. 2024
  Mgr. Václav Mach

  Oddlužení je zákonem stanovený postup, jak se můžete jednou provždy zbavit svých dluhů, pokud nejste schopni je splácet. Jelikož se ale jedná o zásah do práv vašich věřitelů, opakované oddlužení …

  Přečíst článek
  Kolik je nezabavitelná částka v roce 2024
  1. 5. 2024
  Mgr. Kristýna Machová Zoufalá, LL.M.

  Pokud se dostanete do exekuce nebo do insolvence a zahájíte proces oddlužení, vaše dluhy budou – nebo v případě exekuce mohou být – uspokojovány pomocí srážek ze mzdy. Výši těchto …

  Přečíst článek
  Může exekutor zablokovat dětský účet? Známe odpověď
  18. 4. 2024
  Mgr. Bc. Štěpán Brunclík

  Exekuce není žádná procházka růžovým sadem a může vás snadno zahnat do kouta. Ve snaze exekuci uniknout začnou lidé často hledat různé způsoby, jak exekutora přechytračit a vyhnout se strhávání …

  Přečíst článek