Potřebujete poradit?
mobil kontakt 774 010 700 (stačí prozvonit, zavoláme zpět)
 • Archivy: Reference

Napsali o nás

Dobrý den všem.. chtěl bych moc poděkovat celému týmu Adkins legal za profesionální přístup , konkrétně pak panu Machovi za pomoc v tíživé životní situaci.. vše za mě vyřídil poctivě a rychle..ted už se nemusíme bát že přijdem o všechno.. zvlášť když vím že moje dcera bude mít teď lepší život a já se nemusím bát jí něco odepirat..takže všem lidem kteří mají finanční problémy vřele tuto firmu doporučuji..a ještě jednou bych chtěl poděkovat za vše co pro mě pan Mach udělal.. děkuji

Jan M. – Hobšovice

Hobšovice

Dobrý den Mgr. Zápotočná, chtěl bych Vám i celému Vašemu týmu poděkovat za pomoc, které se mi od Vás dostalo při řešení mé finanční situace, za ochotu a okamžité reakce na mé dotazy. Celé insolvenční řízení proběhlo v pořádku, hlavně díky Vámi připravených dokumentů. Vaši advokátní kancelář budu doporučovat všem. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Miroslav H.

Miroslav H. – České Budějovice

České Budějovice

V březnu jsem na internetu našla usnesení o schválení oddlužení. Datum právní moci 21.3. Z důchodového mi zaslali zprávu a nyní v dubnu mi již peníze strhli. Když mi minulý rok nepovolili konsolidaci, nenapadlo mě, že to lze řešit oddlužením. Nemusela jsem dlužit tolik. Jsem ráda, že mi vaše kancelář pomohla vyřešit problémy. Jsem neskonale vděčná Vám i paní Mgr. Machové Zoufalé. Vám děkuji za vlídné zacházení. Přeji mnoho dobrého a mějte se krásně. Děkuji.

Blanka K. – Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou

Moc děkujeme, za velikou pomoc, podporu, ochotu v naší záležitosti. Spolupráce s Vaší advokátní kanceláří, konkrétně paní Brunclíkovou, nás jistila ve správných krocích.

Darina V. – Praha

Praha

Dobrý den, paní Zápotočná. chci Vám a Vaší společnosti ještě jednou moc a moc poděkovat, že jste můj případ připravili právě Vy, včera na přezkumném jednání to dopadlo dobře a bylo to od Vás tak perfektně připravené, že jsem byl za 12 minut venku ze soudní síně. Po 7-mi letech utrpení mi tak díky Vaší společnosti přišlo konečně ulehčení. Ještě jednou Vám moc a moc děkuji a přeji ať se Vám daří, v osobním životě i práci.

Walter L. – Jihlava

Jihlava

Na paní Mgr. Brunclíkovou jsem se obrátila se žádosti o oddlužení. S jejich přípravou veškerých dokumentů, poradenstvím, zastupováním u soudů jsem byla velice spokojená.Díky jejich týmové práci-profesionálnímu přístupu mi soud vyhověl-oddlužení bylo schváleno .Moc jim za to děkuji a všem doporučuji své problémy svěřit do jejich rukou. Marta S. Praha.

Marta S. – Praha

Praha

Dobrý den paní Zápotočná, konečně soud rozhodl ve věci mé insolvence a to jak jistě víte kladně. Právě Vy na tom máte obrovský podíl a já bych Vám za to chtěla upřimně a z celého srdce poděkovat!!! Odvádíte skvělou a profesionální práci. Já Vám za ní děkuji a přeji Vám hodně spokojených klientů. Také bych Vám ráda popřála krásné prožití svátků Vánočních a rok 2017 ať je pro Vás rokem splněných přání. Posílám VELKÝ DÍK a mějte se paní Fejtová moc pěkně. DĚKUJI!!! Marie K.

Marie K. – Velké Meziříčí

Velké Meziříčí

Za Vše Vám moc děkuji, paní Mgr. Zoufalá. Byla jste mi velkou oporou a bez Vás bych to nezvládla. Moc Vám za vše děkuji. Hezký víkend, Karolína K.

Karolína K. – Liberec

Liberec

Dobrý večer. Pane Mach, jak jistě víte v pondělí proběhlo předskumné řízení. Vše bylo v pořádku a chtěli bychom Vám alespoň touto cestou i slečně advokátce poděkovat za podporu a přístup. Ještě jednou díky.

Miloš a Silvie Č. – Blansko

Blansko

Kontaktní formulář
  Zpráva úspěšně odeslána.

  Ozveme se Vám co nejdříve na Váš telefon.

  Budeme Vás kontaktovat z jednoho z těchto čísel

  • 775 350 025, 
  • 775 350 490, 
  • 608 313 113, 
  • 776 350 041, 
  • 734 695 146, 
  • 774 010 700, 
  • 775 350 481
  Pokračovat na web