REFERENCE

Petr a Kamila O. - Ostrava - Hrabůvka

Strašně moc vám děkujeme z celého srdce za vřelý přístup a velkou pomoc a vynaložené úsilí nám pomoci. Opravdu moc děkujeme. Pokud budeme mít nějaké dotazy určitě se s vámi spojím. Pokud někdo z mého okolí bude mít takové problémy, tak vás rádi doporučíme, pokud můžeme. Strašně moc vám děkujeme. A v dnešní době vám přejeme hodně zdraví a pevné nervy.

Aneta K - Hradec Králové

Dobrý den pane Mach,chtěla bych vám ještě jednou strašně moc poděkovat. 29.1. nám bylo schváleno oddlužení splátkovym kalendářem. Nebejt vás a paní Dvorackove,tak v téhle fázi nejsme. Konečně klidně spím,s manželem se vztah také zlepšil. Takže velké DÍKY!! Moc si vaši pomocí vážím. Opravdu.Ještě bych se chtěla zeptat jak je to s vaším právním zastoupením dal?Jak jsme vám platili tu první část,tak paní Dvořáčková říkala,že druhou část si přihlásíte do našeho řízení a že po dobu oddlužení se na vás můžeme obrátit,nebo že kdyby cokoliv nastalo co nepostrehneme co by se vyvesilo na INS stránkách,tak že nás kontaktujte atd. Tak by mě zajímalo jak to je :-) Velice děkuji a přeji krásný den. Aneta K.

Aneta a Jiří K. - Břehy

Dobry vecer,chtela bych Vam podekovat za vas pristup,ochotu a momentalne za pani Dvorackovou v HK. Byla uzasna. A ac jsme na zacatku,tak uz jen diky dnesni schuzce mozna I po dlouhe dobe usnu s nadeji,ze budu moct spat v brzke dobe klidne. Mrzi me,ze jsem se pred pani neudrzela a pustila emoce ven. Jste pro me nadeje na normalni zivot a snad zachranu manzelstvi. Velice dekuji uz jen za snahu.Pekny vecer K.

Gabriela Z. - Brno

Dobry den, pani magistro Zapotocna, dekuji za Vas email a vsechno co jste pro me a Adelku s kolegou (kterému také dekujeme) udelala. Bude to horsich pet let, ale diky Bohu a Vasem tymu za toto. S pozdravem Gabriela Z. s dcerkou Adelkou;-)

Miroslav J. - Jemnice

Díky spolupráci se společností ADKINS Legal, s.r.o. se můžu konečně v klidu nadechnout. Jenom díky nim, mi dne 21. 11 oznámili tu skvělou správu o mém oddlužení. Spolupráce s nimi byla pro mě radost. Sám jsem měl velkou starost, jestli to zvládnu, jak semnou budou jednat. Ale vše bylo v naprostém pořádku. Vše mi bylo řádně vysvětleno, informovali mě o všech změnách a já se na ně mohl obrátit s jakýmkoliv dotazem. Z tohoto důvodu spolupráci se společností ADKINS Legal, s.r.o. vřele doporučuji.

Ondřej K. - Jihlava

Dobrý den ,vážená paní magistro, děkuji Vám za Vaší zprávu a Vámi velice dobře odvedenou práci. Díky Vám budu moci už v klidu žít a ne se obávat exekutorů za zády. Pokud by se někdo známý dostal do podobné situace jako já , určitě mu dám na Vás ty nejlepší reference. Přeji Vám hodně profesních úspěchů a spokokenosti v osobním životě .

Miroslav J. - Jihlava

Díky spolupráci se společností, ADKINS Legal, s.r.o. se můžu konečně v klidu nadechnout. Jenom díky nim, mi dne 21. 11 oznámili tu skvělou správu o mém oddlužení. Spolupráce s nimi byla pro mě radost. Sám jsem měl velkou starost, jestli to zvládnu, jak semnou budou jednat. Ale vše bylo v naprostém pořádku. Vše mi bylo řádně vysvětleno, informovali mě o všech změnách a já se na ně mohl obrátit s jakýmkoliv dotazem. Z tohoto důvodu spolupráci se společností ADKINS Legal, s.r.o. vřele doporučuji.

Lukáš B. - Jihlava

MOC VAS ZDRAVIM SDELUJI VAM ZE VCEREJSI RIZENI U KRAJSKEHO SOUDU V BRNE PROBEHLO BEZ PROBLEMU,10 MIN TO TRVALO CELY PROCES A ULEVILO SE MI OD VSEHO,hlavne psychicky-ZE TOTO MAM ZA SEBOU díky vám. Lukáš B.

Petr B. - Proboštov u Teplic

Dne 9.11.2015 jsem byl u soudu a bylo mi schváleno oddlužení a tímto bych chtěl poděkovat vaší společnosti a především Mgr. Kristýně Zoufalé která mě měla na starosti a pomohla mi s celým průběhem a připravou mojeho insolvečníhp návrhu pro povolení oddlužení každopádně a tímto se mi moc ulevilo 5 let let je sice dlouhá a nebude to žádná sranda,ale beru to jako poučení a trest pro příště něčeho takovému se vyhnout a zbytečně se nezadlužovvat když to není třeba protože pak to může dopadnout i mnohem hůře což sice není můj případ a doufám že každý z nás který toho podstupuje se dostatečně poučí. Petr B. Proboštov u Teplic

Kateřina Š. - Ostrava

Dobrý den,já mám takovou radost,moc vám děkuji. Kateřina Š.

Jana J. a Tomáš F. - Kladno

Dobrý den Mgr. Zápotočná, Chceme Vám poděkovat za Vaši pomoc při řešení naší finanční situace, hlavně za vstřícnost, ochotu a vždy okamžité reakce na naše otázky. Přezkumné jednání dopadlo dobře a oddlužení máme schváleno. Vaši společnost budeme doporučovat všem. Děkujeme. S pozdravem Jana J. a Tomáš F.

Zdena P. - Březová

Dobrý den, pomáhali jste mi s oddlužením za což Vám budu vděčná do konce života. Zdena P.

Kamila V. - Blansko

Děkuji Vám za vstřícnost a pomoc v ne zrovna lehké situaci. Určitě vás doporučím dál. S pozdravem Kamila V.

Sandra B. a Cecílie R. - Praha

Děkujeme paní Mgr. Kubartové za veškerou péči. Ani jsme nečekaly, že u obou proces bude probíhat neskutečně rychle. Jednání u mě (Bornová) trvalo 7 minut a ani jsem se nemusela na soudu projevit. U mé setry Cecílie proces skončil do 15 minut a je invalidní důchodkyně. Vůbec toho nelitujeme. Chtěly bychom těm, kteří se dostali do podobné situace, kdy byli předluženi a nemohli nadále splácet své závazky, doporučit tuto firmu a dávat si pozor na jiné firmy, které místo aby Vám pomohly k oddlužení, Vám spíše uškodí. Sandra B. a Cecílie R. Praha

Vladislav T. - Postoloprty

Dobrý den, jistě už víte, že moje záležitost dopadla podle Vašeho návrhu a tak Vám musím poděkovat. Přeji Vám brzké vyléčení a hodně zdraví a síly do dalšího žití. S pozdravem Vladislav T.

Jiří a Renata K. - Milovice

Dobrý den, velice rádi bychom se připojili do dlouhé fronty Vašich uspokojených klientů a vyjádřili poděkování Vaší společnosti. Dostali jsme se do stejné situace, jako většina Vašich zákazníků. Bylo to dlouhé období strachu, kdy zazvoní u dveří exekutor, zároveň to bylo i velké množství peněz vydávaných naprosto zbytečně a stačilo tak málo - objevit Vaší společnost na internetu dříve a obrátit se na Vás. S Vaší pomocí se ihned hnuly ledy a pátkem toto celé martirium skončilo soudním jednáním k všeobecné spokojenosti. Ještě jednou Vám všem mnohokrát děkujeme a přejeme Vám aby se na Vás obrátilo co možná nejvíce zoufalých klientů, kterým také pomůžete a nám ostatním, abychom se do takovéto situace již nedostali. S pozdravem a přáním krásného dne Jiří a Renata K.

Dalibor S. - Tanvald

Dovolte abych touto cestou poděkoval Vaší firmě a obzvlášť pak Mgr. Zoufalé za velmi profesionální a lidský přístup k mému problému. Byl jsem už skoro na dně a nervově vyčerpaný a tato milá duše mne provedla od samého začátku soudního řízení oddlužení, včetně zpracování všech dokumentů.Nikdy mne neodmítla,když jsem jí kladl přihlouplé otázky,kterých bylo mnoho.Tato mladá sympatická žena,mne podržela i po psychické stránce, což si myslím že nemá ani v popisu své práce. Zkrátka pokud mohu tak z upřímností vřele mohu doporučit všem,kteří se jako já dostali do dluhové pasti a potřebují pomoc. Dnes již mám rozhodnuto a dostal jsem druhou a poslední šanci začít zas normálně žít bez toho abych se bál, kdy u mne doma zazvoní exekutor. Žádní předražení podvodníci,ale solidní firma,jejíž pracovníci chtějí opravdu pomoci i obyčejným lidem. Mnoho krát díky, Dalibor S.

Šárka T. - Rumburk

Mám s vámi skvělou zkušenost kdy jsem díky Vám začala normálně žít . A velmi jste mi pomohli. Šárka T.

Marek P. - Křelovice

Společnost mi pomohla projit si insolvencnim procesem az k uspesnemu povoleni oddluzeni. Moje dluhy byly z velke casti z podnikani a podnikam stale dal. Je hezky kdyz clovek po 10 letech z e sebe muze shodit tolik stresu. Sam jsem se rozhodl na zaklade klientskych zkusennosti a presto z velkou obavou ze si jen pridelam dluh a nic tim nevyresim......tahle investice byla ta nejlepsi ze vsech mojich pokusu to nejak vyresit...diky

Martin a Marie B. - Teplice

Dobrý den moc děkuji za všechno jste nejlepší.

Zdeněk K. - Trutnov

Děkuji za výbornou pomoc k cestě co tedy potrvá ještě 5 let k životu bez dluhu

Gilda F. - Liberec

Dobrý den, paní magistro, s radostí Vám sděluji, že bankrot mi byl pí soudkyní schválen, za což samozřejmě velkým dílem vděčím Vám osobně a Vaší skvělé práci !!! Ještě jednou Vám mockrát děkuji za Vaši výbornou práci, díky které se můj bankrot podařil ! Srdečně Vás zdravím Gilda F.

Vladimír N. - Bašť

Člověk někdy se ocitne v situaci tísně. Někdy vlastní vinou a někdy vinou jiných. Byť to bylo tak nebo onak, kdyby člověk byvával věděl jaké můžou být nebo nastat důsledky po nějakém kroku v životě, nikdy by to dílo nedokonal. Nejhorší je, finanční tíseň. Když máte jisté platby které musíte hradit kvůli vlastním rozhodnutím nebo jste jen oběť. Nastane životní situace když to nezvládáte plnit a pak v zájmu dodržení těch termínů 99% lidi udělá že půjčováním financí splácí jiné a to je největší chyba kterou může člověk udělat. Udělal jsem tuto chybu i já. Pak se rozvalcoval řetěz události když jsem dosáhl životní chvíli když mi nikdo už nechtěl pomoc a dluhy vyrůstali světelnou rychlosti. Přemýšlel jsem o sebevraždě... Pak jsem poznal svého anděla strážného. Člověk který mi pomohl a zachránil můj život a to říkám zcela upřímně. Její jméno je Mgr. Erika Kubartová, právník který mi podal záchranou ruku nikoliv půjčkou ale svým povoláním. Každý člověk profesionál dělá svou práci tak aby plnil své pracovní povinnosti. Pí. Erika dělá svou práci mnohem více než jen profesionálně. Byla můj obhájce v soudním řízení jménem insolvenčni. Když jsem myslel že už jsem u zdi a že můj život končí, pí. Erika se mě ujala. Vyslechla můj životní příběh od začátku do konce. Před ní jsem se nestydel a nebál říci tak jak to doopravdy všechno je. Byla člověkem který mě neodsoudil a za každou moji blbost z mládí měla pochopení. Zbavila mě toho zla jménem dluh a díky ní žijí opět klidný život a spím bez obav. Máte li stejný problém, obraťte se na ní. Neznám moc advokátů v životě, jenom jednoho jediného a nejlepšího.Vážená paní Mgr. Eriko Kubartová, děkuji vám. Děkuji. S úctou a respektem, Vladimír N.

Jana P. - Brno

Chci Vám všem tímto ještě jednou velice poděkovat za pomoc při řešení mé složité životní finanční situace. Vaše pomoc i služby spojené s řešením mé situace formou oddlužení a veškerá pomoc při sepsání žádosti o osobní bankrot byly vedeny na velice profesionální úrovni! A to jsem se ještě ani nezmínila o vynikajícím lidském přístupu Vašich pracovníků na pobočce v Brně při všech osobních jednáních. Za to vše Vám patří můj velký a upřímný dík. Vaší zásluhou jsem zjistila, že ne vše je beznadějné a neřešitelné a že byť je člověk tzv. na dně a nemá pomalu ani chuť žít, protože neví, jak dál, najde se i v této době někdo (v tomto případě Vy), kdo mu podá pomocnou ruku a pomůže mu tzv. vstát a situaci nějakým způsobem řešit. Dělejte tuto svou práci dál - má smysl a děláte ji dobře. S pozdravem Jana P. Brno

Zdeněk a Hana Ž. - Věžnička

Dobrý den, Chtěli bychom poděkovat vaší firmě především však paní magistre Zápotočne' za vstřícný a opravdu profesionální přístup při řešení naší žádosti o oddlužení. Původně jsme žádali v bezplatné právní poradně kde jsme byli odmitnuti že na oddlužení nedosáhneme. Díky radě paní magistry jsme posléze zažádali u ní a vše pak už proběhlo v pohodě. Dnes již čtyři měsíce splácíme insolvenci a jsme teď určitě v lepší pohodě že už nebudeme mít nezvané arogantní návštěvy a nepříjemné telefonáty. Díky, díky, díky Zdeněk a Hana Ž.

Miroslav a Milada Š. - Hořensko

Hezký den přeji,dovolte nám za vše Vám a hlavně Mgr. Kristýně Zoufalé poděkovat za úspěšné oddlužení. Miroslav Š.

Patrik R. - Vyškov

Tímto chci poděkovat P.Mgr Machovi a vašemu týmu za skvělou práci a rychlé vyřízení a jednání. jsem nad míru spokojen. Ještě jednou velké Dík. Patrik R. Vyškov

Miloš a Silvie Č. - Blansko

Dobrý večer. Pane Mach, jak jistě víte v pondělí proběhlo předskumné řízení. Vše bylo v pořádku a chtěli bychom Vám alespoň touto cestou i slečně advokátce poděkovat za podporu a přístup. Ještě jednou díky.

Petr P. - Karlovy Vary

Musím Vám velmi poděkovat za vypracování a podání návrhu na oddlužení, vše probíhá bez problémů, Krajský soud návrh bez problémů přijal a v současné době již probíhá proces oddlužení. Z Vaší strany bylo vše perfektní a profesiální. Ještě jednou Vám děkuji. Jenom pro informaci: než jsem navštívil Vás, jednal jsem s jinými (i pražskými) firmami zabývajícími se oddlužením podnikatelů, ale vaše podmínky a hlavně jednání bylo na nejvyšší úrovni.

Petr Č. - Pardubice

Dobrý den slečno Seidlová, osobně jsem v současné době velmi spokojený a finančně jsem na tom nejlépe za posledních 10 let. A to především zásluhou vaší a vaší společnosti. Děkuji vám za vaše služby. Pěkné léto Petr Č.

Petr Č. - Pardubice

Dobrý den slečno Seidlová. V mém insolvenčním řízení se vyvíjí vše dobře. S domem to dopadlo nejlépe, jak mohlo. Koupili ho sousedé, zůstali jsme v něm bydlet. Co bude do budoucna, uvidíme. Podstatné je, že mám dobrá zaměstnání s dobrými příjmy, mně i mamince se daří skvěle. Díky vám za poskytnuté služby, přeji vám mnoho stejně spokojených klientů, jako jsem já. Pěkné jaro Petr Č.

Karolína K. - Liberec

Za Vše Vám moc děkuji, paní Mgr. Zoufalá. Byla jste mi velkou oporou a bez Vás bych to nezvládla. Moc Vám za vše děkuji. Hezký víkend, Karolína K.

Stanislava H. - Hradec Králové

Všem Vaši spolecnosti moc děkuji vrátili jste mě opět do ŽIVOTA posledních 8měsíců jsem vůbec nezila jen se trápila kde seženu další peníze na další peníze na splátku. Obzvlášť p.Seidlova její ochota a mile a vstřícné jednání bylo pohlazení po duši. Stanislava H.

Marie K. - Velké Meziříčí

Dobrý den paní Zápotočná, konečně soud rozhodl ve věci mé insolvence a to jak jistě víte kladně. Právě Vy na tom máte obrovský podíl a já bych Vám za to chtěla upřimně a z celého srdce poděkovat!!! Odvádíte skvělou a profesionální práci. Já Vám za ní děkuji a přeji Vám hodně spokojených klientů. Také bych Vám ráda popřála krásné prožití svátků Vánočních a rok 2017 ať je pro Vás rokem splněných přání. Posílám VELKÝ DÍK a mějte se paní Fejtová moc pěkně. DĚKUJI!!! Marie K.

Aleš S. - Nový Bor

Děkuji za úspěšné vyřízení insolvence vše proběhlo úspěšně. Aleš S.

Marta S. - Praha

Na paní Mgr. Kubartovou jsem se obrátila se žádosti o oddlužení. S jejich přípravou veškerých dokumentů, poradenstvím, zastupováním u soudů jsem byla velice spokojená.Díky jejich týmové práci-profesionálnímu přístupu mi soud vyhověl-oddlužení bylo schváleno .Moc jim za to děkuji a všem doporučuji své problémy svěřit do jejich rukou. Marta S. Praha.

Walter L. - Jihlava

Dobrý den, paní Zápotočná. chci Vám a Vaší společnosti ještě jednou moc a moc poděkovat, že jste můj případ připravili právě Vy, včera na přezkumném jednání to dopadlo dobře a bylo to od Vás tak perfektně připravené, že jsem byl za 12 minut venku ze soudní síně. Po 7-mi letech utrpení mi tak díky Vaší společnosti přišlo konečně ulehčení. Ještě jednou Vám moc a moc děkuji a přeji ať se Vám daří, v osobním životě i práci.

Martin Š. - Ústí nad Labem

Dobrý večer , tak Vám děkuji za vyřešení a spolupráci. Hezký den

Martin L. - Jablonec nad Nisou

Dobrý den, nesmírně Vám děkuju, snad už skončíi ty trable. Martin L.

Darina V. - Praha

Moc děkujeme, za velikou pomoc, podporu, ochotu v naší záležitosti. Spolupráce s Vaší advokátní kanceláří, konkrétně paní Kubartovou, nás jistila ve správných krocích.

Ladislav Č. - Jihlava

Ja vam take za vse moc dekuji. Dekuji za prijemne a hezke vystupovani malo u koho se to vidi moc ste mi pomohla jinak bych se v tom utopil jeste jednou za vse moc dekuji Ladislav Č.

Ladislav B. - Mařenice

Dobrý den paní magistro, jak jste zmínila, věc je skutečně již vyřešena, soud proběhl s pozitivním výsledkem, insolvence byla schválena. Chtěli jsme Vám moc poděkovat za bezvadnou spolupráci. Udělali jsme moc dobře, že jsme se obrátili právě na Vás. Nemyslím si, že přeháním, když napíšu, že to panu Burešovi asi zachránilo život. Ještě jednou díky, moc rád jsem Vás poznal. S úctou, Ladislav B.

Lukáš K. - Praha

Dobrý den, rád bych poděkoval za profesionální servis z vaší strany, který mi byl poskytnut, a vedl k úspěšnému vyřešení mé situace. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den. S pozdravem, Lukáš K.

Renáta M. - Jihlava

Dobrý den, paní Zápotočná, moc Vám za vše děkuji a vše jsem si tu od Vás přečetla a beru na vědomí, ještě jednou moc děkuji a děkuji Vám, že nežiji ve strachu, co se mnou a malou bude. Přeji krásný den, Renáta M.

Blanka K. - Jablonec nad Nisou

Hezký večer paní Štejfová. V březnu jsem na internetu našla usnesení o schválení oddlužení. Datum právní moci 21.3. Z důchodového mi zaslali zprávu a nyní v dubnu mi již peníze strhli. Když mi minulý rok nepovolili konsolidaci, nenapadlo mě, že to lze řešit oddlužením. Nemusela jsem dlužit tolik. Jsem ráda, že mi vaše kancelář pomohla vyřešit problémy. Jsem neskonale vděčná Vám i paní Mgr. Machové Zoufalé. Vám děkuji za vlídné zacházení. Přeji mnoho dobrého a mějte se krásně. Děkuji.

Ondřej K. - Želeč

Dobrý den, paní magistro, děkuji Vám za dobré zprávy a Vámi dobře odvedenou práci. Pokud bude potřeba rád přijmu Vaši nabídku na mé zastupování u případných řízení. Přeji Vám hezký den. S pozdravem Ondřej K.

Miroslav H. - České Budějovice

Dobrý den Mgr. Zápotočná, chtěl bych Vám i celému Vašemu týmu poděkovat za pomoc, které se mi od Vás dostalo při řešení mé finanční situace, za ochotu a okamžité reakce na mé dotazy. Celé insolvenční řízení proběhlo v pořádku, hlavně díky Vámi připravených dokumentů. Vaši advokátní kancelář budu doporučovat všem. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Miroslav H.

Pavel Z. - Semtěš

Dobrý den. Děkuji za spolupráci a jsem rád , že jsme to dotlačili do tohoto stavu. Mějte pěkný den. Pavel Z.

Michaela L. - Jihlava

Děkuji Vám moc za pomoc při vyřizování oddlužení.byla jsem s Vámi moc spokojená a jsem ráda že vše dopadlo dobře.dekuji moc s pozdravem L. Michaela

Miroslav H. - Třebařov

Dobrý den Mgr. Zápotočná, chtěl bych Vám i celému Vašemu týmu poděkovat za pomoc, které se mi od Vás dostalo při řešení mé finanční situace, za ochotu a okamžité reakce na mé dotazy. Celé insolvenční řízení proběhlo v pořádku, hlavně díky Vámi připravených dokumentů. Vaši advokátní kancelář budu doporučovat všem. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Miroslav H.

Jan M. - Hobšovice

Dobrý den všem.. chtěl bych moc poděkovat celému týmu Adkins legal za profesionální přístup , konkrétně pak panu Machovi za pomoc v tíživé životní situaci.. vše za mě vyřídil poctivě a rychle..ted už se nemusíme bát že přijdem o všechno.. zvlášť když vím že moje dcera bude mít teď lepší život a já se nemusím bát jí něco odepirat..takže všem lidem kteří mají finanční problémy vřele tuto firmu doporučuji..a ještě jednou bych chtěl poděkovat za vše co pro mě pan Mach udělal.. děkuji

Začněte svůj život bez dluhů ještě dnes! Odešlete formulář

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefonní číslo:
Kam to máte nejblíže:
Vaše zpráva:
Můžete vyplnit pouze telefon, ozveme se Vám.