Potřebujete poradit?
mobil kontakt 774 010 700 (stačí prozvonit, zavoláme zpět)
 • Archivy: Reference

Napsali o nás

Krásný celý den Vám přeju,pane Souček, děkuju Vám moc za všecko, co jste pro mně udělal,moc si toho vážím, zpráva o ukončení a splácení, Insolvence je už všude,kde má být,oni to už vědí na učtarni a úřadech,tak že mně nic už strhávat nebudou,je to právoplatně ukončené, splacené,když bych někoho pro Vás mněl, potencionálního klienta, pošlu ho za Váma,na služby které poskytujete,Pan Bůh,Vám žehnej s pozdravem Tomáš Válek.

Tomáš Válek – Bruntál

Bruntál

Dobrý den

Velice vám a celému vašemu týmu bych chtěl poděkovat za vaše rady a služby.
Hlavně především vám pane Souček.
Už po několikáté jsem mě vytáhl z bryndy,doufám že bude možnost vás osobně poznat a osobně vám poděkovat.

s pozdravem
Kůst František

František Kůst – Králův Dvůr

Králův Dvůr

Moc dekuju za vse co jste pro me udelal a preju krasny den

Jiřina Štěpánová – Trutnov

Trutnov

Dobrý den!
Chtěl bych upřímně poděkovat Vašemu týmu, zvláště pak Mgr. Bc. Štěpánu Brunclíkovi, za pohotové a zároveň úspěšné vyřízení mé žádosti o osobní bankrot. Sám bych to zcela určitě nezvládl! Rád Vás doporučuji všem, kteří se ocitli ve stavu předlužení a propadli pocitu beznaděje.
Přeji Vám všem mnoho pracovních a osobních úspěchů!
S pozdravem Michal Špet, Bílina

Michal Špet – Bílina

Bílina

Chtěla bych tímto velice poděkovat Adkins Legal za vyřízení mého insolvenčního řízení. Dostala jsem se do těžké situace po rozvodu a také díky krachu podnikání během doby Covidové. Vše jsem hrnula před sebou jako balvan několik let a myslela jsem si, že to sama nějak zvládnu. Když se mi podařilo něco z dluhů zaplatit, pak přišla nemoc a s tím spojené další výdaje. Tak to šlo stále dokola a dokola. Vrcholem všeho byly právní spory, které mne stály nejen finance, ale také fyzické i duševní zdraví. Skončila jsem na psychiatrii a měla doslova černo před očima, co se mnou bude dál. Přátelé a rodina se mi snažili v rámci jejich možností pomáhat, ale vše bylo nad mé síly. Když jsem už nevěděla kudy a kam a byla úplně zoufalá, rozhodla jsem se, že zkusím podat osobní bankrot. Bála jsem se, co mne čeká a měla jsem strach, že to nedopadne dobře. Jen člověk, který si tím prošel mne může pochopit. Paní Mgr. Brunclíková mi vše vysvětlila a hlavně mne uklidnila. Byl to skutečný balzám na duši. Na všechny otázky znala odpověď, byla profesionální a milá. Celým procesem mne provedla a ze mne spadnul prvotní strach a obavy. Měla jsem světlo na konci tunelu. Když jsem si pak během vyřizování žádosti s něčím nevěděla rady, komunikovala jsem se slečnou Bc. Hanou Veselou, která mi také byla nápomocná a můj dík patří i jí. Vše dopadlo dobře, insolvence byla schválená a já začínám nyní splácet. Jsem šťastná, že jsem dostala šanci na lepší život. Jen lituji, že jsem se pro insolvenci nerozhodla dříve. Ale lepší pozdě, nežli později. Doporučuji Adkins Legal všem, kteří se dostali do problémů a chtějí svoji situaci řešit. Děkuji, M. Dürmuthová.

Michala Dürmuthová – Praha 5

Praha 5

Dobrý den tak už to ukončili ale nebýt vás tak byto dál pokračovalo, díky tomu že jste to napsal k soudu až potom se správkyně začala o to zajímat
Ještě jednou vám děkuji za vše Nepraš

Jaroslav Nepraš – Harrachov

Harrachov

Mockrat dekuji za pomoc. Zasloužíte si dobrou recenzi.

Šárka Kůlová – Leština – Podhořany u Nových Hradů

Leština

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat nejen za sepsání mojí žádosti o oddlužení, ale i za veškeré informace, které jste mi v tomto rámci poskytl. Je to obrovská úleva. Zůstalo mi jak auto, tak dům.

Jana Brezová – Trutnov

Trutnov

Dobrý den, chtěla bych Vám jen poděkovat za rady. Ještě jednou Vám děkuji za rady i za celkové služby. Mějte se hezky a nashledanou Klemová

Ivana Klemová – Chroustovice

Chroustovice

Kontaktní formulář

  Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby

  Zpráva úspěšně odeslána.

  Ozveme se Vám co nejdříve na Váš telefon.

  Budeme Vás kontaktovat z jednoho z těchto čísel

  • 775 350 025, 
  • 775 350 490, 
  • 608 313 113, 
  • 776 350 041, 
  • 734 695 146, 
  • 774 010 700, 
  • 775 350 481
  Pokračovat na web