Potřebujete poradit?
mobil kontakt 774 010 700 (stačí prozvonit, zavoláme zpět)
 • Jak oddlužení funguje

Jak oddlužení funguje

Zde Vás seznámíme s postupem, jak dosáhnout oddlužení. Díky naší pomoci nemusíte mít žádné obavy, že byste oddlužení nezvládli. Oddlužení se věnujeme již od roku 2011 a za tu dobu jsme pomohli více než 14.500 klientů, jejichž zkušenosti si můžete přečíst ZDE. Budeme Vám vždy nablízku!

 • Zákonná cesta, jak se jednou provždy zbavit dluhů.
 • Každoročně vyhlásí osobní bankrot kolem 20.000 lidí.
 • Díky oddlužení nemůže být provedena exekuce.
Jak oddlužení funguje

1. Nebojte se na nás obrátit.

První krok bývá nejtěžší. Nestyďte se a kontaktujte nás kdykoliv, vyřešili jsme více než 14.500 případů, budeme mít pochopení i pro Vás.

Mnoho našich klientů nám po úvodní konzultaci řeklo: „Měli jsme se na Vás obrátit dříve, mohli jsme mít podstatně menší dluhy – NESPOLÉHEJTE, ŽE SE DLUHY VYŘEŠÍ SAMY – tak tomu není!

Úvodní konzultace je u nás bezplatná. Můžeme Váš případ pouze nezávazně posoudit a Vy se pak sami rozhodnete.

Nevěřte všemu, co si o oddlužení můžete přečíst na internetu, právní úprava oddlužení se neustále mění. Změny v oblasti oddlužení sledujeme denně a máme proto aktuální informace.

Kontaktujte nás ještě dnes jedním z těchto způsobů:

 • Vyplňte kontaktní formulář na našich stránkách.
 • Zavolejte nám na číslo: 774 010 700 (stačí prozvonit, zavoláme Vám zpět).
 • Napište nám na chat.
 • Pošlete nám e-mail na adresu: info@ebankrot.cz.
 • Kontaktujte některou z našich kanceláří a sjednejte si schůzku.
 • Vstupte do našeho online systému a vyřešte své oddlužení online!

2. Předáte nám podklady.

Budeme od Vás potřebovat:

 • Doklady ke dluhům – Pozor! Dnes již nemusíte dokládat všechny dluhy a tyto složitě shánět, stačí doložit alespoň dva dluhy!
 • Doklady k příjmům za posledních 12 měsíců – O oddlužení je možné žádat, i pokud jste žádné oficiální příjmy neměli.
 • Seznam majetku – stačí jednoduchý soupis.

V nestandardních případech potřebujeme k přípravě návrhu další dokumenty, o kterých bychom Vás informovali.

Pokud dokumenty nemáte, nezoufejte, pomůžeme Vám je obstarat!

3. Vypracujeme Váš návrh a podáme jej na soud.

Jakmile budeme mít potřebné dokumenty, zpracujeme Váš návrh a jeho přílohy, poté spolu vše zkontrolujeme a podepíšeme. Dále podáme Váš návrh k soudu, který do 3 pracovních dnů zahájí insolvenční řízení. Od této chvíle proti Vám nemohou být prováděny exekuce, podávány žaloby a vymáhány dluhy – můžete tak konečně v klidu spát!

4. Soud povolí Vaše oddlužení.

 • Soud si buď může vyžádat doplnění či objasnění určitých skutečností a podkladů, anebo rovnou oddlužení povolí a ustanoví Vám insolvenčního správce.
 • Vaši věřitelé mají od tohoto okamžiku lhůtu 2 měsíců, ve které si do insolvenčního řízení musí sami přihlásit své pohledávky. Když to neudělají, nemohou po Vás pohledávku nárokovat.
 • Dále proběhne schůzka s insolvenčním správcem, který Vás seznámí s pohledávkami přihlášenými do oddlužení. Tyto pohledávky můžete buď uznat, nebo popřít. Insolvenční správce soudu doporučí oddlužení schválit či neschválit.

5. Soud schválí Vaše oddlužení.

 • Soud zpravidla schvaluje oddlužení na základě doporučení insolvenčního správce a již za tímto účelem nenařizuje jednání v soudní síni, jako tomu bylo dříve.
 • Dále je třeba postupovat dle pokynů soudu a insolvenčního správce a dodržovat povinnosti dle rozhodnutí soudu, které Vám bude doručeno.

6. Soud rozhodne o splnění oddlužení.

Pokud splníte oddlužení, soud vydá rozhodnutí o osvobození Vaší osoby od dluhů. Od tohoto okamžiku můžete začít žít novým životem s čistým štítem! Oddlužení splníte, jestliže:

 • Buď dříve než za 3 roky splácení zaplatíte 100 % dluhů (tj. třeba již po jednom roce),
 • nebo za 3 roky splácení zaplatíte alespoň 60 % dluhů (tuto hranici splnit nemusíte, pokud jste ve starobním či invalidním důchodu 2. nebo 3. stupně nebo máte dluhy z mládí – v takovém případě končí oddlužení automaticky po 3 letech a je jedno, kolik procent dluhů splatíte),
 • nebo za 5 let splácení zaplatíte alespoň 30 % dluhů,
 • nebo za 5 let splácení sice nezaplatíte ani 30 % svých dluhů, ale jinak budete plnit všechny podmínky oddlužení a vynaložíte veškeré úsilí, které po Vás lze spravedlivě požadovat, abyste věřitelům zaplatili co nejvíce,
 • nebo dojde k prodeji Vašeho majetku – pokud Vám bylo oddlužení schváleno pouze ve formě zpeněžení majetkové podstaty a nikoliv i splátkovým kalendářem (což je ale minimum případů).

Proč si vybrat naši advokátní kancelář:

pobočky po celé čr

Kontaktní místa po celé ČR

Máme celkem 13 kontaktních míst, kde nás můžete osobně navštívit. Oddlužení jsme však schopni kompletně vyřídit i online – bez nutnosti osobní konzultace.

pobočky po celé čr

Návrh do 24 hodin

V neodkladných případech jsme schopni návrh připravit do 24 hodin od předání podkladů a podat jej k soudu expresně.

pobočky po celé čr

99% úspěšnost

Díky našim dlouhodobým zkušenostem s oddlužením dosahujeme skvělých výsledků. Reference našich klientů to říkají za nás. Od roku 2011 jsme dokázali oddlužit přes 14.500 klientů.

pobočky po celé čr

Garantovaná cena

Cena za vyřízení osobního bankrotu je předem daná a transparentní, bez skrytých poplatků. Samozřejmostí je uzavření písemné smlouvy.

Osobní bankrot a oddlužení je dvojí název pro totéž. Jedná se o tzv. sanační způsob řešení úpadku dlužníka, tj. situace, kdy má dlužník více věřitelů, závazky po dobu delší než 30 dnů po lhůtě splatnosti a tyto závazky není schopen hradit. Díky oddlužení člověk získá druhou šanci, kdy se může jednou provždy zbavit dluhů a prožít život s čistým štítem.

V roce 2023 platí velmi výhodné podmínky oddlužení:

 • Není třeba uhradit 30 % dluhů.
 • Ukončení za 3 roky při splacení 60 % dluhů.
 • Oddlužení na 3 roky pro důchodce.
 • Není potřeba dokládat všechny dluhy.
Začít s oddlužením

On-line kalkulačka oddlužení

Spočítejte si rychle odvod z Vaší mzdy

Mám manžela / manželku:
Ano Ne

Výpočet:

Měsíční splátka pro oddlužení:
7 422 Kč
Mzda k výplatě:
27 578 Kč

Jsou pro Vás tyto splátky příliš vysoké anebo Váš příjem příliš nízký? I tak pro Vás existuje řešení! Kontaktujte nás pro více informací.

Zeptejte se nás

Napsali o nás

Dobrý den pane Souček, chtěla jsem Vám velice poděkovat, jak za mě tak za mého manžela, za vedení naší insolvence. Vždy jste mě dobře poradil a uklidnil, když se zdálo, že to nedopadne dobře (byl jste takový můj psycholog). Ještě jednou děkuji za vše a pokud se někdo dostane do podobné situace jak naše rodina, ráda Vás doporučím. Přeji pěkný den. Andrea Boučková Langerová

Andrea Boučková Langerová – Brno

Brno

Dovolte abych touto cestou poděkoval Vaší firmě a obzvlášť pak Mgr. Zoufalé za velmi profesionální a lidský přístup k mému problému. Byl jsem už skoro na dně a nervově vyčerpaný a tato milá duše mne provedla od samého začátku soudního řízení oddlužení, včetně zpracování všech dokumentů.Nikdy mne neodmítla,když jsem jí kladl přihlouplé otázky,kterých bylo mnoho.Tato mladá sympatická žena,mne podržela i po psychické stránce, což si myslím že nemá ani v popisu své práce. Zkrátka pokud mohu tak z upřímností vřele mohu doporučit všem,kteří se jako já dostali do dluhové pasti a potřebují pomoc. Dnes již mám rozhodnuto a dostal jsem druhou a poslední šanci začít zas normálně žít bez toho abych se bál, kdy u mne doma zazvoní exekutor. Žádní předražení podvodníci,ale solidní firma,jejíž pracovníci chtějí opravdu pomoci i obyčejným lidem. Mnoho krát díky, Dalibor S.

Dalibor Stibůrek – Tanvald

Tanvald

S Mgr. Tomášem Součkem jsem byl nad míru spokojen. Velmi děkuji za Vaši profesionální pomoc a lidský přístup, velmi si toho vážím… je vidět že jste opravdu odborník za slovo vzatý. I nadále jsem vaším dlužníkem za to, jak jste se o mne postarali, což si plně uvědomuji, moc jste mi pomohli a já Vás budu i nadále zásobovat novými klienty, jako doposud, jako vděk za to, že jste féroví a super právníci, co myslí i na nás obyčejné lidi. Dík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok Vám a Vaší rodině přeje p. Tatýrek

Drahomír Tatýrek – Děčín

Děčín

Vazeny pane magistre Soucku, vazeny pane Magistre machu, cely tyme. Dne 29.11. jsme meli prezkumne rizeni. soud nas oddluzil a povolil splatkovy kalendar. Konec naseho martiria ma pocatek u vas, chlapci moji mili. diky vasi vstricnosti, slusnosti a dokonale profesionalite nyni uz verim ze to vsechno pomalu skonci. Preji vam vsem ty nejkrasnejsi vanoce, mnoho osobnich i pracovnich uspechu v novem roce a protoze ekonomika nasi zeme se riti do propasti, prace budete mit jiste habadej. Jeste jednou mnohokrat dekuji za vse. To co jsem si uplynuly rok prozila je neprenosna zkusenost, kdo si tim neprosel, nepochopi a proto jenom ja vim zac jsem vam zavazana. Celemu tymu hodne stesti, pozdravu a diku. S uctou Hana Hodanova.

Hana a Antonín Hodanovi – Skomelno u Rokycan

Skomelno u Rokycan

Dnes mi schválili díky Vasi spolecnosti oddluzneni. Chtela bych Vám moc poděkovat za perfektni přístup celého Vašeho kolektivu a velké díky panu Součkovi za perfektní přístup, ochotu vždy vyhovět a vyslechnout veskere dotazy během celého rizeni. Všude budu Vasi společnost doporučovat a chválit. Ještě jednou velké díky, jste skvělý tým. Hlavickova

Iva Hlavičková – Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

Velmi ráda bych poděkovala panu Tomáši Součkovi z Trutnova za zásadní pomoc a změnu v našem životě. Opravdu všechno se dá řešit a člověk může žít bez dluhů, i když už tomu nevěří, pokud má při sobě takového profesionála a člověka na správném místě, jakým pan Souček beze sporu je. Tímto bych chtěla pana Součka a tuto společnost doporučit Vám všem, kteří máte svůj život svázaný dluhy a nevíte kudy dál. Já a především můj přítel (Jan Nikl – klient pana Součka) zde vděčíme za nový, čistý a oddlužený život. Velmi děkuji. S pozdravem a přáním krásného dne Lenka Středová.

Jan Nikl – Janské Lázně

Janské Lázně

Dobrý den , chtěla bych poděkovat Vaší firmě za pomoc ohledně inslovence , a především paní advokátce, která můj návrh vytvořila a podala k Inslovenčnimu soudu , bez této pomoci bych nebyla schopna sama o to požádat. Měla bych opravdu obrovské finanční dluhové problémy a neměla bych ani na bydlení a situace by byla nadále katastrofální. Navíc je velice příjemná a laskavá. Vyřízení této žádosti Velice pohodlné i z domova Mnohokrát Vám Děkuji. Inslovence mi byla Povolena a nadále přiřazen Pan Inslovencni správce.

Jitka Gežová – Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou

Dobrý den , chtěli bychom se s manželem podělit o naše zkušenosti s firmou oddlužením. Koupili jsme dům na hypotéku a začali jsme rekonstruovat dům za další úvěry. V té době jsme měli slušné příjmy ,tak nebyl problém. Pak přišla nenadálá ztráta zaměstnání a velmi vážná nemoc syna . Po dvou letech jsme přestali mít na splátky . Hledali jsem různá řešení . Počítali jsme i s prodejem domu ,abychom se nedostali do dalších neúnosných penalizačních perzekucí . Jen jsme marnili časem a zbytečně jsme se nervovali .Pak jsme se sami pokoušeli podat osobní bankrot , stálo nás to další čas a nervy. Mohu poděkovat celému týmu,zvláště panu Součkovi za to , že vše za nás zařídili . Vše postupovalo , jak nám bylo sděleno a i dnes po dvou letech mohu kdykoliv zavolat a podělit se s tím ,jak naše oddlužení pokračuje. Nebýt této firmy , nemohli bychom klidněji žít. Člověk v oddlužení se musí naučit počítat a některé věci přehodnotit ,být pokorný a hledat řešení ,která nejsou obvyklá ,snížit výdaje,jít za prací. Za všechno ještě jednou děkujeme .V té široké škále firem co slibuji ,že Vám pomohou , je tato firma jedinečná. Děkujeme Štočkovi z Mnichova

Pavel a Věra Štočkovi – Mnichov u Mariánských Lázní

Mnichov u Mariánských Lázní

Dne 9.11.2015 jsem byl u soudu a bylo mi schváleno oddlužení a tímto bych chtěl poděkovat vaší společnosti a především Mgr. Kristýně Zoufalé která mě měla na starosti a pomohla mi s celým průběhem a připravou mojeho insolvečníhp návrhu pro povolení oddlužení každopádně a tímto se mi moc ulevilo 5 let let je sice dlouhá a nebude to žádná sranda,ale beru to jako poučení a trest pro příště něčeho takovému se vyhnout a zbytečně se nezadlužovvat když to není třeba protože pak to může dopadnout i mnohem hůře což sice není můj případ a doufám že každý z nás který toho podstupuje se dostatečně poučí. Petr Burjanec Proboštov u Teplic

Petr Burjanec – Proboštov u Teplic

Proboštov u Teplic

Kontaktní formulář

  Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby

  Zpráva úspěšně odeslána.

  Ozveme se Vám co nejdříve na Váš telefon.

  Budeme Vás kontaktovat z jednoho z těchto čísel

  • 775 350 025, 
  • 775 350 490, 
  • 608 313 113, 
  • 776 350 041, 
  • 734 695 146, 
  • 774 010 700, 
  • 775 350 481
  Pokračovat na web